המלצות

ברוכים הבאים לדף המלצות טיפול CBT אצל יאיר ברקו.

פרטיים מזהים של הממליצים שונו ( למעט מי שביקש להופיע עם שמו) על מנת לשמור על חיסיון, כל נסיון לקשר לאדם זה או אחר הינו מקרה בהחלט*

“הטיפול עזר לי להתגבר על ההפרעה הטורדנית כפייתית  שלי. לפני שהגעתי ליאיר לטיפול הייתי מקדיש שעות רבות בכל יום במחשבות אובססביות ובטקסים מחשבתיים והתנהגותיים. בעקבות כך כמעט פוטרתי מהעבודה. הטיפול הקוגנטיבי התנהגותי עם יאיר נתן לי כלים להתגבר על האובססיות שלי. כיום אני כבר אדם אחר. אני מצליח לתפקד בעבודה, לנהל קשר טוב עם האשה והילדים ובאופן כללי הרבה יותר מאושר בחיים”.
מטפל CBT מומלץ
יאיר ברקו המלצות
“מאז שעברתי תאונת דרכים קשה לפני עשור חיי השתנו בצורה חדה. ברוך ה’ השתקמתי פיזית, אבל לגבי הנפש זה כבר סיפור אחר... אובחנתי כסובל מפוסט טראומה. הייתי מתעורר בלילות מסיוטים, פחדתי לצאת ביום יום וליסוע שוב ברכב. חיי למעשה נעצרו. אשתי התחננה בפניי שאלך לקבל טיפול. היא שמעה על היעילות של טיפול קוגנטיבי התנהגותי בפוסט טראומה. היא שמעה המלצות טובות על יאיר ולכן פנתה אליו. בטיפול למדתי למדתי להיפגש עם הטראומה ולעבד אותו. הטיפול היה משמעותי. בעזרת הטיפול למדתי להיפגש עם המקומות הקשים שהטראומה השאירה לי בנפש ולעבד אותם. לאט לאט ובאופן עקבי הסימפטומים ירדו. היום אני מרגיש רגיל לחלוטין. מזל שהקשבתי לאשתי”.
.“היה לי חשוב להיות מטופל אצל מטפל מקצועי ואכפתי שיעזור לי להתגבר על החרדות שלי. הייתי כבר במספיק טיפולים וידעתי את מה שאני צריך על מנת להרגיש טוב יותר. רופא המשפחה שלי המליץ לי על טיפול אצל יאיר. לאור ההיכרות שלו איתו כמטפל CBT מומלץ. לכן פניתי ליאיר והוא אכן הצליח לעזור לי להתגבר על החרדות שלי. אני כבר לא מאמין איך החיים שלי היו לפני כן ואני כל כך מודה לבורא עולם על השינוי הנפלא שעשיתי. קיבלתי כלים להמשיך ולהתגבר על החרדות אם וכאשר יהיו לי בהמשך הדרך”.
"הייתי שקוע בדיכאון לא רציתי שום דבר, למעשה הייתי די מיואש מהחיים. חבר טוב המליץ לי לפנות ליאיר לטיפול. החבר שגם היה מטופל אצלו אמר שהוא שהוא מטפל CBT מומלץ בחום. למעשה זו פעם ראשונה בחיים שלי שהגעתי לטיפול. הייתי סקפטי בהתחלה מכל העניין הזה. אבל מה אני אגיד לכם הטיפול הצליח, היום חזר לי שמחת החיים הטיפול נתן לי כלים להתגבר על הדכאון שלי. חזרתי לתפקד באופן מלא ובכלל למדתי לחשוב על עצמי ועל החיים בצורה יותר בריאה”.

When I came to Yair I thought that life was a struggle in which one had to work extremely hard just to live. Through his incredible, deep understanding of me and of what I needed, he gave me good steps which in just a few months helped me uncover my real self . With his patience and good attitude coupled with his being a religious Jew (like me) it really helped me having someone who understood me so well

!Highly Recommended

פסיכולוג מומלץ בירושלים